Hakkımızda

Hatgrup olarak Hat İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi, Lubrekip Yağlama Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ve Hat Hayat Medikal ve Sınai Gazlar Limited Şirketi ni çatısı altında toplayan kuruluşumuz 2013 yılının başından itibaren tüm faaliyetlerini Hat Sınai ve Tıbbi Gazlar Anonim Şirketi olarak sürdürmektedir. Gaz ve yüksek teknoloji ürünleri kapsamında 3 farklı alanda faaliyet göstermekteyiz.


1980 yılında şahıs firması olarak kurulmuş ve acil olarak ihtiyaç duyulan, kolay temin edilemeyen malzemeleri ithal ederek bu sektöre girmiş olan şirketimiz bugün de butik tedarikçi olma özelliğini sürdürmektedir.

Müşterilerin ihtiyaç duyduğu ürünleri onlara kısa zamanda ve kaliteli hizmet ile sunarak çıktığımız bu yolda zamanla müşterilerin üretim kalitesini arttıracak, işlerini kolaylaştıracak ve onların yüksek teknolojiden faydalanmasını sağlayacak ürünleri onlar ihtiyaç duymadan kendilerine sunan bir firma haline geldik.

Bu süreçte öncelikli olarak müşterimize spesifik alanlarda ürün ve hizmet sunmaya, o alanlarda uzmanlaşmaya, kalitesi bilinen ve kendi alanının liderlerinden olan tedarikçiler ile çalışarak ihtiyaç duydukları alanlarda müşterilerimizi çözümsüz bırakmamaya ve kendimizi sürekli olarak yenilemeye özen gösterdik.

MRI servisi, özel gazlar ve merkezi yağlama sistemleri olarak 3 ana faaliyet alanında her türlü ihtiyaca cevap verebilmekteyiz. Yüksek saflıkta gazlar ve özellikle Helyum ile birlikte 17025 sertifikalı akredite gazlar konularında Türkiye'de ana tedarikçi konumundayız.

TÜRKAK akreditasyonuna sahip Özel Gazlar Laboratuvarımız ile bu konuda Türkiye'de bir ilke imza atarak yurtdışından temin edilen pek çok kalibrasyon gazı karışımını, tescilli HATGAZ markası ile üretmeye başlamış durumdayız